Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Wiedeń - Happening "Jest pięknie w Bielsku-Białej" 2007-09-27
 
Wiedeń

Koniec września. Piątek. Słońce, błękitne niebo. W Wiedniu jesteśmy dłużej. Wykorzystujemy rozpoczynający się tu wcześniej weekend. Tłumy turystów wypełniają plac zamku Habsburgów. Stawiamy nasze rollbanery.
„J E S T P I Ę K N I E w B i e l s k u- B i a ł e j „ - literuje powoli starszy pan przyglądającej się dłużej motywom plakatu. Przyjechał z niemieckiej Bawarii . Podoba mu się „odważny i pełen humoru „ promocyjny motyw . Zabiera ze sobą kilka wizytówek w wersji angielskiej. Każda rozdana przez nas wizytówka to miniatura plakatu. Na jej odwrocie tekst, w którym zapraszamy obdarowanych do Bielska-Białej obiecując symboliczne prezenty osobom jakie z wizytówką zgłoszą się do siedziby Fundacji .

Wysokie na dwa metry plakaty umieszczone na rollbanerach przyciągają wzrok turystów i wiedeńczyków . Rozdajemy kilkadziesiąt wizytówek. Robimy zdjęcia. Wiele osób też robi sobie pamiątkowe foto z naszymi pracownikami. Pytają o strony WWW.

Zmieniamy miejsce promocji. Ustawiamy polski i angielski plakat przed wejściem do pałacowego muzeum przy parkingu dorożek wiedeńskich. Pojawiają się turyści z Japonii, Anglii i Rosji. Wzbudzamy małą sensację, gdy jeden z plakatów się przewraca. To na szczęście, bo łatwiej rozdaje się potem wizytówki.

Kolejnym miejscem promocji jest wielki plac przed katedrą św. Stefana. Ogromna ilość wizytówek trafia do kolejnych osób. Tu przed katedrą jest prawie cała Europa. Trzaskają migawki aparatów fotograficznych. Klikają fotoaparaty telefonów komórkowych. Wśród nich jesteśmy my z plakatami promującymi nasze Bielsko-Białą.wkróce zdjęcia z innych miast
Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.