Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Łódź - Happening "Jest pięknie w Bielsku-Białej" 2007-09-21
 
Łódź

Na ulicę Piotrkowską w Łodzi dotarliśmy w samo południe. Rozświetlona słońcem Piotrkowska  pełna jest spacerowiczów, turystów. Mknące środkiem riksze dodają  okolicznym budynkom  nostalgicznego uroku . Duża ilość zieleni i kwiatów, kolorowe wystawy sklepowe oraz niezwykle ciekawy bruk ( z wygrawerowanymi nazwiskami osób, które współfinansowały rewitalizację tej ulicy) zmieniły tą kiedyś smutną ulicę w atrakcyjny deptak.

Nasz plakat rozwieszamy na statywie tuż obok wejścia do Urzędu Miasta Łodzi. Od razu budzimy zainteresowanie przechodniów. Podoba się niebo i przestrzeń na plakacie, latające postacie rowerzystów i samolot. „ Faktycznie jest tam pięknie !” zauważa para młodych mieszkańców, którym wręczamy wizytówki z zaproszeniem do odwiedzin. Z plakatem chętnie fotografują się zagraniczni turyści i inni przechodnie. W Łodzi pozostawiamy po sobie miłe wrażenie  i kilkadziesiąt wręczonych wizytówek ; Jest pięknie w Bielsku-Białej.
wkrótce zdjęcia z innych miast
Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.