Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Sopot - Happening "Jest pięknie w Bielsku-Białej" 2007-10-12
 
Sopot

Molo , morze i Sopot w październiku wcale nie są puste. Tu ludzie są zawsze. Nawet w niepogodę. Co prawda słońca jak na lekarstwo ale nie jest zimno. Od deptaku Monte Casino – popularnego „monciaka”- ciągną grupy spacerowiczów. Niezwykle energetycznym miejscem jest molo sopockie bo wielu spacerowiczów zatrzymuje się tu na dłużej. Szeroka panorama morza, jego zapach i latające nad głowami mewy towarzyszyć nad będą w czasie naszej prezentacji plakatów akcji „JEST PIĘKNIE”.

Nasze rollbanery rozstawiamy na wejściu do głównej części mola. Jest tu na tyle szeroko, że nie przeszkadzamy przechodniom. Z uśmiechem podchodzimy do kolejnych osób ,zachęcamy do przyjęcia wizytówek. Pytamy o samopoczucie, o miejsce skąd przyjechały. Tłumaczymy cele naszej akcji, opowiadamy o mieście. Jest okazja by zrobić zdjęcia dla nas i dla wielu osób, którym spodobała się nasza promocja. Plakat ma znakomite recenzje ! Jest uznany za niebanalny, odważny i radosny. Powszechna opinia to wyjątkowość sposobu realizacji promocji, jej bezpośredniość i dbałość o osobisty kontakt.

Wizytówki nikną nam w oczach. Wiele osób zatrzymuje je w formie gadgetu , pamiątki. Jest w czasie rozmów okazja do wspomnień, do pytań o sposób dotarcia do naszego miasta , o atrakcje. Z pewnością akcja JEST PIĘKNIE będzie zapamiętana.


wkrótce zdjęcia z innych miast

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.