Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Gdańsk - Happening "Jest Pięknie w Bielsku-Białej" 2007-10-10
 

Gdańsk


Trudno jest konkurować z niezwykle piękną i atrakcyjną gdańską Starówką . Mimo to nasze plakaty przyciągają uwagę turystów. Jest nas wielu z Bielska-Białej. Tym łatwiej rozdaje się nam wizytówki zapraszające w dwóch językach do naszego miasta. Na przepięknej ulicy Mariackiej zatrzymujemy się dłużej. Turyści odwiedzający sklepy z bursztynową biżuterią chętnie wdają się nami w dyskusję. Rozdajemy wizytówki. Wychodzą do nas właściciele sklepów i galerii z zainteresowaniem i podziwem przyglądających się naszej akcji. Obiecują przyjechać do Bielska-Białej, zabierają dla swoich klientów wizytówki.

Przechodzący listonosz też zainteresował się naszą promocją. Chętnie pozuje do wspólnej fotografii. Zabiera nasze zaproszenia. My przenosimy się na bulwar nad Motławą, gdzie ludzi jest bardzo dużo. Pogoda poprawia się, wychodzi słońce. Możemy wykonać wiele zdjęć naszych plakatów z różnymi osobami zainteresowanych naszą promocją. Zdjęcia robią nam Szwedzi i Niemcy.

Na Długim Targu tłumy turystów. Ustawiamy nasze plakaty tuż przy fontannie Neptuna. Wzbudzamy sensację! I o to chodzi! Nasze panie rozdają wizytówki i uśmiechy. Bardzo wiele osób pyta o nasze miasto, notuje adresy stron. Świeci piękne słońce. Robi się ciepło. Szkoda, że musimy dzisiaj jechać dalej. Tu także jest pięknie.
wkrótce zdjęcia z innych miast
Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.