Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Sprostowanie dot. artykułu kroniki Beskidzkiej 2007-07-04
 

 

            W dniu 6 czerwca 2007 w Kronice Beskidzkiej ukazał się artykuł pt. „Plakat z bykiem”, którego tytuł, a także całe przesłanie oparte jest na drobnym błędzie, który wkradł się do jednej z wersji językowych wizualizacji plakatu JEDYNIE na płytach CD przeznaczonych wyłącznie do wglądu dziennikarzy obecnych na konferencji prasowej w dniu 29. 05. 2007.

            Zawartość płyty nie jest częścią kampanii promocyjnej, pełni rolę czysto informacyjną i stanowi jedynie materiały dodatkowe do konferencji prasowej. Wraz z płytą CD dziennikarze otrzymali poprawne miniatury plakatów. Również trzy wersje językowe plakatów w rozmiarach rzeczywistych, prezentowane i przekazane na konferencji wersje analogowe nie posiadały żadnych błędów merytorycznych.

            Pragniemy także zwrócić uwagę na niską jakość materiałów elektronicznych na płytach, która nie pozwala na profesjonalne wydruki i publikację w związku z czym Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej (ze względu na różne wymagania techniczne mediów) informowała wszystkich zaproszonych na konferencję o możliwości pozyskania materiałów wysokiej jakości w siedzibie Fundacji.

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.