Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Czas na tenisa 2007-04-25
 

Korty Tenisowe „Park” przy Parku Rosta w Bielsku-Białej Komorowicach mieszczą się w przemysłowej dzielnicy, która nie miała kiedyś żadnego skrawka zieleni, gdzie można by odpocząć.

Dzięki Fundacji już od 1998 roku na terenach dawnego dzikiego wysypiska śmieci istnieje jedyny w swoim rodzaju park, w którym dobrze czuje się zarówno młodzież, jak i dorośli. W parku powstał ośrodek tenisowy. Są cztery korty z nawierzchnią ze sztucznej trawy włoskiej firmy Limonta-Bergamo. Dwa z nich są zadaszone. Sportowa hala tenisowa umożliwia grę przy deszczowej pogodzie i zimą. Sztuczne oświetlenie pozwala na grę po zmroku. Można wypożyczyć sprzęt sportowy lub umówić się z trenerem, aby pokazał jak prawidłowo uderzyć w piłkę. Jest szatnia i prysznic. Raz w miesiącu odbywają się także rozgrywki Amatorskiego Turnieju Tenisowego. Hale można wynająć na godziny. Często gra się tu w piłkę halową.

Korty zostały wybudowane z wypracowanych przez Fundację pieniędzy, a miasto wzbogaciło się o nowe miejsce relaksu i aktywnego wypoczynku. Korty Tenisowe „Park”, to miejsce do którego warto zajrzeć. Każdy z nas może przyczynić się do ich rozbudowy. Wpływy z opłat za grę na kortach zostają przeznaczone na dodatkowe wyposażenia i utrzymanie Parku.


Więcej informacji pod numerem telefonu: 033 810 30 55 lub 033 496 01 50.

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.