Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
SŁOWACKIE PRAWO KARNE I POSTĘPOWANIE WINDYKACYJNE W BIZNESIE 2007-03-05
 

SŁOWACKIE PRAWO KARNE I POSTĘPOWANIE WINDYKACYJNE W BIZNESIE

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się szkolenia prowadzone przez Beskidzkie Centrum Informacji i Inicjatyw Transgranicznych przeznaczone dla przedsiębiorców i osób fizycznych chcących otworzyć działalność gospodarczą na Słowacji. Z kursu takiego może skorzystać bezpłatnie każdy, kto jest zainteresowany taką tematyką.

Najbliższe szkolenie poświęcone będzie kwestią związanym z egzekucją i windykacją należności w prawie słowackim. Odbędzie się w dniach 6-7 marca 2007 roku, w godzinach od 15.00-20.00 w biurze Fundacji Rozwoju Miasta Bielska-Białej przy ulicy Broniewskiego 60 w Bielsku-Białej [obok stacji PKP Bielsko-Biała Lipnik].

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej:
033 496 01 50 lub poprzez e-mail na adres:
biuro@frmbb.bielsko.pl

Szkolenie zrealizowane w ramach projektu Beskidzkiego Centrum Informacji i Inicjatyw Transgranicznych współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg III A Polska - Republika Słowacka.

 

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.