Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
UŚMIECHNIJ SIĘ! 2011-05-12
 

To często tzw. „trudna młodzież”, którą mieszkańcy miasta niechętnie widują na swoich osiedlach czy placach zabaw. Dlatego tak ważnym jest, działalność organizacji, które starając się wypełnić im czas organizują różnego rodzaju imprezy czy wyjścia do klubów, teatru czy kina. I my, będąc jedną z organizacji pozarządowych, chcemy wspierać te działania. Dlatego jeszcze w maju organizujemy kolejny program społeczny – tym razem mamy do rozdania karnety na kręgle.


Program skierowany jest do instytucji publicznych, ośrodków pomocowych, fundacji i stowarzyszeń zajmujących się na co dzień pomocą osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, biednym i potrzebującym.

W ramach programu w maju bieżącego roku będziemy rozdawać bezpłatne bilety wstępu do Kręgielni Klubu Klimat w Bielsku-Białej.


Ośrodki zainteresowane włączeniem do programu prosimy o kontakt do 15 maja 2011 telefonicznie [033 496 01 50] lub przesłanie zgłoszenia droga mailową na adres: marketing@frmbb.bielsko.pl

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.