Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Piknik z TVS na Placu Fundacji 2009-05-07
 
10 maja 2009 r. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej we współpracy z Telewizją Silesia organizują "Piknik z TVS". Wydarzenie to towarzyszy obchodom 10. rocznicy utworzenia samorządowego Województwa Śląskiego. W czasie towarzyszących piknikowi koncertów wystąpią zespoły DUO BAYERS, RI-JO, HANYS BAND, DUO FENIX oraz Damian Holecki. Piknik rozpocznie się na placu targowym przy ul. Broniewskiego 60  o godzinie 17:00. Udział w nim jest bezpłatny.

W pierwszym tygodniu maja pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w całym regionie organizowane są koncerty i wydarzenia mające na celu podsumowanie i uczczenie pierwszej dekady istnienia województwa w obecnym kształcie. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej wraz z Telewizją Silesia włączyła się w ten cykl imprez i w dniu 10 maja o godz. 17:00 organizuje na placu targowym przy ul. Broniewskiego 60 w Bielsku Białej "Piknik z TVS".

W programie imprezy przewidziane są koncerty "gwiazd" stacji Telewizja Silesia, które cieszą się niezwykła popularnością w regionie. Wystąpią m.in. DUO BAYERS, RI-JO, HANYS BYND, DUO FENIX oraz Damian Holecki. Piknik poprowadzą konferansjerki Śląskiego Koncertu Życzeń TVS - Kornelia Maroszek i Justyna Gawlik.  Dodatkowo podczas koncertów przewidziane są liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym pikniku, który odbędzie się na placu przy ul. Broniewskiego 60. Dojazd na terenie miasta Bielska-Białej autobusami miejskimi nr 3, 4, 20 (przystanek: ul. PCK). Dla mieszkańców okolicznych miejscowości dojazd pociągami rozkładowymi na trasie Katowice - Żywiec/Zwardoń - Katowice (stacja: Bielsko-Biała Lipnik).

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.