Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Oceniamy prace konkursowe! 2008-06-03
 

Galeria NA STACJI serdecznie zaprasza wszystkie dzieci, te najmniejsze i trochę większe, do oceny prac w ramach Wielkiego Konkursu Rysunkowego pt. "Moja koleżanka - mój kolega". Konkurs został zorganizowany przez Fundację Rozwoju Miasta Bielska-Białej w ramach imprezy z okazji Dnia Dziecka w dniu 31 maja, której głównym organizatorem była firma Kontrast z Bielska-Białej, a patronem medialnym redakcja gazety regionalnej "Super - Nowa".

W zabawie udział wzięło 92 uczestników. Każdy z nich otrzymał kartkę formatu A3 oraz przybory plastyczne. Zadaniem konkursowym było namalowanie swoich przyjaciół, przy czym rysunek powinien zapełnić całą kartkę. Gotowe prace zamieszczone zostały w internecie na stronie GaleriaNaStacji.pl/konkurs, gdzie każdy może je obejrzeć i ocenić od wtorku (3.06) od godz. 12:00 do niedzieli (8.06) do godz. 22:00. Najlepsze trzy prace zostaną powielone i wydrukowane w formacie city-light (120 x 180 cm) i umieszczone na wiatach przystankowych na terenie całego miasta.

Konkurs jest pierwszym wydarzeniem w ramach projektu kulturalnego Galeria Na Stacji, organizowanego przez Fundację Rozwoju Miasta Bielska-Białej. Jego celem jest seria prezentacji dzieł lokalnych i międzynarodowych artystów w przestrzeni stacji kolejowych regionu Beskidów.

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.