Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW
Jak bezpiecznie inwestować na słowackim rynku nieruchomości? 2008-03-24
 

29 marca 2008 r. odbędzie się jedyne w swoim rodzaju BEZPŁATNE szkolenie o praktycznych aspektach bezpiecznego inwestowania na słowackim rynku nieruchomości i nie tylko. Słowaccy eksperci odkryją przed uczestnikami szkolenia, sprawdzone rozwiązania prawne w zakresie:

- zawierania umów najmu powierzchni mieszkalnych i użytkowych,

- przygotowania bezpiecznych umów kupna oraz sprzedaży,

- innych użytecznych umów cywilnych i prawnych.

Gwarancją jakości szkolenia jest program opracowany przez słowackich ekspertów i doświadczenie Beskidzkiego Centrum Informacji i Inicjatyw Transgranicznych, które organizuje już po raz osiemnasty szkolenie dla przedsiębiorców oraz osób poszukujących pracy w rejonie przygranicznym Polski i Słowacji. Zajęcia prowadzone są w języku słowackim i tłumaczone na język polski.

Z kursu ZA DARMO może skorzystać każdy, kto jest zainteresowany tą tematyką. Liczba osób biorących udział w szkoleniach jest ograniczona do 15.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu, które odbędzie się dnia 29 marca 2008 roku, w godzinach od 10.00-15.00 w biurze Fundacji Rozwoju Miasta Bielska-Białej przy ulicy Broniewskiego 60 w Bielsku-Białej [obok stacji PKP Bielsko-Biała Lipnik].

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są w Fundacji Rozwoju Miasta Bielska-Białej pod adresem biuro@frmbb.bielsko.pl lub pod numerem telefonu: 033 496 01 50 w godzinach od 8:00 do 16:00.

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.