Fundacja zakupiła już:

15527 OBIADÓW

Magazyn ilustrowany bbs - Bielskie Spotkania

Magazyn Ilustrowany „bbs – Bielskie Spotkania, Bielské Stretnutia jest bezpłatnym dwumiesięcznikiem ukazującym się w dwóch językach polskim i słowackim na terenie Podbeskidzia. Dystrybuowany jest także w Warszawie i Bratysławie.

Przedstawia on najciekawsze inicjatywy podejmowane na terenie przygranicznym Polski i Słowacji. Prezentuje także nowatorskie pomysły z całego świata dotyczące wykorzystania przestrzeni miejskiej dla dobra mieszkańców. W artykułach poruszane są tematy ważne dla mieszkańców całego regionu.

Magazyn jest adresowany zarówno do mieszkańców polskiej i słowackiej części Podbeskidzia (stąd obecność w miejscach przez nich odwiedzanych, jak urzędy i miejsca rozrywki) jak i turystów czy przybywających tu w interesach.

Bielskie Spotkania” tworzy grupa pasjonatów, pracujących na zasadzie wolontariatu. Zachęcamy czytelników do aktywnego włączenia się do procesu powstawania pisma - pisania artykułów, opinii, nadsyłanie zdjęć, będących własnym spojrzeniem na miasto. Bez Państwa żywego zaangażowania „Bielskie Spotkania” będą jedynie pismem ludzi, którzy je wydają.

Aktualności Zobacz nasze projekty. Informacje o inwestycjach. Opis fundacji. Lista naszych zakończonych projektów. Nasza oferta. Dane teleadresowe. Zobacz mapę strony. Strona główna fundacji. Fundacja Rozwoju Miasta Bielska-Białej Strona główna fundacji. Zobacz mapę strony.